Image

Сапожніков Євген

CEO & Founder «Перша Українська Академія Політики», Всеукраїнська спільнота «Молодь важлива». Помічник-консультант народного депутата України. Громадський та політичний діяч. Автор та партнер благодійних, політичних, соціально орієнтованих проектів та програм.

Про нас

Всеукраїнська молодіжна спільнота «Молодь важлива» - комьюніті , яке створене для об’єднання молоді різних професій, які досягли результатів в своїй діяльності - лише мріяти - це не про них.
 
Місце зустрічі  молодих, енергійних, впевнених людей, які дозріли для великої і серйозної роботи, мають цікаві проекти та втілюють їх в життя.
 
Унікальна можливість знайти партнерів по бізнесу, однодумців, які займаються політичною/громадською діяльністю, менторів, нових друзів.
 
Ми розуміємо, що багато речей нас об’єднують: цінності, цілі, прагнення до незалежності, тому зацікавлені, щоб якнайбільше талановитої молоді приєднувалось до нас та спільними зусиллями робили влучні зміни на благо нашого суспільства та держави!
 
Ми молодь, яка пише майбутню історію, молодь, яка буде представляти країну через місяці, роки, десятиріччя, для цього необхідно об’єднати зусилля: політичного, бізнес та громадського секторів.
 
Наше завдання повернути віру молоді у їх важливість, значимість та  вплив на процеси державотворення, ступінь участі у розвитку соціального, економічного середовища країни. Запобігти відтоку потужного інтелектуального потенціалу нації.
 
«Молодь важлива» – спільнота, яка спрямована на реалізацію освітніх ініціатив, спортивних, соціально-економічних та суспільно-політичних. Це перший крок до якісно нового розуміння важливості молоді в Україні.
 
Ми чекаємо в нашій спільноті яскраву та неординарну молодь з різних сфер діяльності.
Долучитись та дізнатись про умови вступу.